Å›roda, 21 października 2015 06:48
Promocja publikacji o Miejskim Klubie M?odych Pasjonatów Ksi??kiNa promocj? publikacji o Miejskim Klubie M?odych Pasjonatów Ksi??ki z?o?y?y si? wyst?pienia: Agnieszki Seremet i Katarzyny Baran podsumowuj?ce pó?toraroczn? prac? klubu, spotkanie z Monik? Mi?tak i Mateuszem Nasiadk? – absolwentami szko?y, oraz uroczyste wr?czenie ksi??eczek cz?onkom klubu. Promocja odby?a si? w sali gimnastycznej Szko?y Podstawowej w Rad?owie, specjalnie na t? okazje przygotowan?. Artystycznemu spotkaniu towarzyszy?a dyrekcja szko?y, nauczyciele, m?odzie? szkolna oraz muzyka zespo?u „Celebrations” i ciekawa wystawa prac plastycznych Mateusza Nasiadki.
Nowowydana ksi??eczka zawiera zbiór wybranych wierszy klubowiczów oraz mini powie?? Julii Kuczek. Publikacj? opatrzy?a wst?pem Agnieszka Seremet, a pos?owiem: Katarzyna Baran i Zbigniew Marcinkowski. Ca?o?? uzupe?niona zosta?a zdj?ciami z najwa?niejszych wydarze? klubu. Ksi??ka znajdzie si? w zbiorach biblioteki szkolnej w Rad?owie, w gminnej sieci bibliotek publicznych oraz, jako egzemplarz obowi?zkowy, w Bibliotece Jagiello?skiej i Bibliotece Narodowej.
Publikacj? uda?o si? wyda? dzi?ki wsparciu finansowemu: burmistrza miasta Zbigniewa M?czki, firmy „Conteko” Grzegorza Kuczka oraz firmy brukarskiej „Wiktoria” Roberta Bieryta. Wszystkim ambitnym twórcom i osobom, którzy wsparli wydanie pami?tkowej ksi??eczki, bardzo dzi?kujemy.
Fot. Zbigniew Marcinkowski