poniedziaÅ‚ek, 21 wrzeÅ›nia 2015 10:18

Trening kreatywno?ci w Placówce Wsparcia Dziennego Trening kreatywno?ci to kolejna propozycja przygotowana przez Placówk? w ramach zaj?? psychoedukacyjnych i socjoterapeutycznych dla dzieci i m?odzie?y. Tym razem nauczymy si? postawy badawczej dociekliwo?ci, dziwienia si? ?wiatem i odkrywania nowych lub na nowo zdefiniowanych problemów wartych „twórczego zachodu”. B?dziemy ?wiczy? spostrzegawczo??, dociekliwo??, wra?liwo?? na problemy i trudno?ci oraz zdolno?ci obserwacyjne. B?dziemy doskonali? p?ynno??, gi?tko?? oraz oryginalno?? my?lenia, które pozwol? szybko wytwarza? rozwi?zania niezwyk?e, nieoczekiwane, niekonwencjonalne a przy tym sensowne. Odkryjemy w sobie umiej?tno?ci zwane PROBLEM FINDING i przekonamy si? jak bardzo mo?na u?atwi? sobie ?ycie!

Zapraszamy w ka?d? ?rod? o godz. 15.30

mgr Edyta Ko?uch