wtorek, 21 lipca 2015 23:02

WymianaZespó? Szkolno-Przedszkolny w Woli Rad?owskiej dosta? list od m?odzie?y w?gierskiej, która wraz z opiekunami go?ci?a u nas w lipcu. S?owa podzi?kowania skierowane do organizatorów wymiany mi?dzynarodowej.

Dear Polish Friends,

On the behalf of the Future of Europe Association we would like to thank you for the wonderful return visit in which the Hungarian children could take part. The group came with full of memories and hopefully their friendship was strengthened with this last trip and it would last for long-long years int he future.

Also thank you for your flexibility and cooperation during the past two years. We do hope that we can welcome you again in Kecskemet in the 2016 festival and we can continue building our partnership. If you intend to visit us, please, confirm it and we starting to find a new group for you.

We wish you now a very pleasent and relaxing holiday.

Warm regards,
Gabor Farkas, president

Drodzy Polscy Przyjaciele,

Jako Stowarzyszenie Europy na rzecz przysz?o?ci pragniemy serdecznie podzi?kowa? za wspania?? wizyt?, w której wzi?? mog?a udzia? grupa m?odzie?y w?gierskiej. Grupa powróci?a do domu pe?na wspomnie? i nadziei, ?e przyja?? polsko – w?gierska zosta?a wzmocniona pobytem w Polsce i trwa? b?dzie d?ugo przez kolejne lata.

Dzi?kujemy za elastyczno?? i wspó?prac? w ci?gu ostatnich dwóch lat. Jeste?my pe?ni nadziei, ?e b?dziemy mogli Pa?stwa powita? ponownie na festiwalu w Kecskemet w 2016 roku, co pozwoli na kontynuowanie umacniania naszej wspó?pracy. Je?eli zamierzaj? Pa?stwo ponownie odwiedzi? nasz kraj prosz? o potwierdzenie zg?oszenia, co pozwoli nam na znalezienie dla Pa?stwa nowej grupy.

?yczymy Pa?stwu bardzo przyjemnego i mi?ego wypoczynku wakacyjnego.

Gor?co pozdrawiam,

Gabor Farkas, prezydent