wtorek, 21 lipca 2015 13:48
Placówka Wsparcia Dziennego na deskach Tarnowskiego Teatru!D?ugo wyczekiwany fina? warsztatów teatralnych "S?O?CE W TEATRZE" za nami. Przez dwa tygodnie dzieci pod okiem aktorów, scenografów i muzyków szlifowa?y swój warsztat aktorski podczas warsztatów teatralnych zorganizowanych przez Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie (projekt dofinansowany przez Urz?d Miasta Tarnowa). Na deskach Solskiego podczas premiery spektaklu „Scenek kilka, jak si? pozby? z lasu Wilka” wyst?pili tak?e Wychowankowie Placówki Wsparcia Dziennego w Rad?owie. Aktorzy dostrzegli i docenili talent naszych wychowanków, przydzielaj?c kilkorgu z nich g?ówne role! 10 VII na Du?ej Scenie odby? si? fina? warsztatów, ko?cz?cy teatraln? przygod?. By?y niesamowite emocje, adrenalina, czerwony dywan, pe?na widownia, nieustaj?ce brawa, ?zy wzruszenia, dumy i szcz??cia.
Serdecznie dzi?kujemy Organizatorom, wspania?ym aktorom, scenografom i wszystkim, którzy w?o?yli mnóstwo serca w prac? z dzie?mi. Dzi?kujemy mieszka?com Rad?owa, którzy zasiedli na widowni by podziwia? efekt wie?cz?cy ci??k? prac? naszych dzieci. Dzi?kujemy wychowankom Placówki Wsparcia Dziennego w Rad?owie za trud pracy, otwarto??, zaanga?owanie i profesjonalizm w udzielaniu wywiadów dla radia, telewizji i prasy. Jeste?my z Was dumni!

Fotorelacja Artur Gawle