Dzie? Rodziny w ?rodowiskowym Domu Samopomocy w Siedlcu

czwartek, 02 lipca 2015 14:21
Dzie? Rodziny w ?rodowiskowym Domu Samopomocy w Siedlcu

„Rodzina jest w ?yciu oparciem,

czym? co chroni, co daje si??”

Sophia Loren

Dnia 30 czerwca 2015 r. na terenie ?rodowiskowego Domu Samopomocy w Siedlcu zorganizowany zosta? „Dzie? Rodziny”, po??czony z po?wi?ceniem nowo zakupionego busa w pe?ni przystosowanego do przewozu osób niepe?nosprawnych. Samochód zosta? zakupiony przy dofinansowaniu ze ?rodków Pa?stwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepe?nosprawnych oraz ?rodków w?asnych Gminy Rad?ów. Oprócz rodzin i przyjació? naszych podopiecznych, uroczysto?? u?wietnili Burmistrz Miasta i Gminy Rad?ów Pan Zbigniew M?czka, ksi?dz Proboszcz Janusz Maziarka, Radny Powiatu Tarnowskiego Pan Marek Podraza, Kierownik Miejsko Gminnego O?rodka Pomocy Spo?ecznej Pani Teresa Rosa oraz Kierownik Zespo?u Szkó? i Przedszkoli Pan Konrad Rudzi?ski. Uroczysto?? rozpocz??a si? od ceremonii po?wi?cenia busa oraz od uroczystego przeci?cia wst?gi przez Burmistrza Miasta i Gminy Rad?ów Pana Zbigniewa M?czk?, Radnego Powiatu Tarnowskiego Pana Marka Podraz?, Kierownik ?DS w Siedlcu Pani? Mart? Kuli? oraz jednego z naszych podopiecznych Damiana Goli?skiego. Nast?pnie wszyscy zaproszeni go?cie mieli okazj? podziwia? talenty wokalne i artystyczne naszych podopiecznych, prezentowane podczas przedstawienia na temat szcz??cia oraz najwa?niejszych warto?ci w ?yciu. S?odk? niespodziank? oraz gromkim STO LAT podzi?kowali?my rodzicom za trud wychowania, wsparcie oraz bezinteresown? mi?o??, po czym wszyscy uczestnicy imprezy zasiedli do wspólnego biesiadowania. Nie zabrak?o równie? atrakcji dla najm?odszych takich jak malowanie twarzy czy balonowych kwiatów i zwierz?tek. Rodziny naszych podopiecznych mia?y mo?liwo?? integracji oraz wspania?ej zabawy podczas teleturnieju Familiada. W tym miejscu pragniemy bardzo serdecznie podzi?kowa? naszym sponsorom, dzi?ki ?yczliwo?ci których mogli?my zorganizowa? pocz?stunek dla naszych go?ci.

Serdecznie dzi?kujemy firmie:

Janpol - Transport Osobowo – Towarowy,
Nikola Drogerie Polskie,
Zak?ad Przetwórstwa Mi?snego "CHABURA",
Piekarnia „U Micha?a” Przybyslawice,
Les-Drób. S.J. Piotrowski & Wójcik,
Cukiernictwo Artystyczne Piotr Rydz,

Sk?adamy równie? serdeczne podzi?kowania wszystkim wolontariuszom, którzy bezinteresownie pomogli w realizacji imprezy, a tak?e Gminnemu Centrum Kultury i Czytelnictwa za nag?o?nienie.