piÄ…tek, 26 czerwca 2015 11:39
Klubowicze w mie?cie królów polskichMiejski Klub M?odych Pasjonatów Ksi??ki uda? si? do królewskiego miasta Krakowa, by zwiedzi? najstarsz? ksi??nic? akademick? w Polsce - Bibliotek? Jagiello?sk?. Klubowicze zaprosili w podró? uczniów ze Szko?y Podstawowej w Rad?owie i Biskupic Rad?owskich. Wspólnie zwiedzili ponadto: krakowski Rynek, Ko?ció? Mariacki i Katedr? Wawelsk?. Atrakcj? pobytu w Krakowie by? te? godzinny rejs statkiem po Wi?le. Organizatorzy wycieczki dzi?kuj? opiekunom grupy: mgr El?biecie Mi?, mgr Janinie Pad?o i Katarzynie B?a?ej z Biskupic Rad?owskich oraz mgr Agnieszce Seremet, mgr Teresie Urbanek i mgr Annie Dziodzio, za bezpieczn? podró? i efektywne zwiedzanie królewskiego Krakowa.
Uczestnicy edukacyjnej wycieczki dzi?kuj? te? Konradowi Rudzi?skiemu - kierownikowi Zespo?u Szkó? i Obs?ugi Gminy Rad?ów, za wszelk? pomoc i ?yczliwo?? podczas planowania uczniowskiej podró?y. S?owa uznania nale?? si? te? kierowcy autokaru – Zenonowi ?ciankowi, za bezpieczn? i rozwa?n? podró? autokarem.

Klubowicze w mie?cie królów polskich

Fotorelacja Zbigniew Marcinkowski