Targi inwestycyjne w Tarnowie

czwartek, 18 czerwca 2015 11:43

Targi inwestycyjne zaplanowane na 24 czerwca to propozycja dla deweloperów, architektów oraz wszystkich, którzy planuj? inwestycje w najbli?szym czasie. Ich celem jest przyci?gni?cie potencjalnych przedsi?biorców, przedstawienie lokalizacji pod inwestycje  i zach?cenie ich do ulokowania biznesu w aglomeracji tarnowskiej. Targi s? pok?osiem porozumienia gospodarczego podpisanego w lutym tego roku mi?dzy miastem Tarnów a o?mioma gminami aglomeracji tarnowskiej, w którym zobowi?zano si? do mi?dzygminnej wspó?pracy gospodarczej na rzecz poprawy atrakcyjno?ci inwestycyjnej subregionu.

– To pierwsza edycja tego wydarzenia, chcieliby?my, aby na sta?e wpisa?a si? w kalendarz imprez o charakterze gospodarczym. Liczymy na zainteresowanie ze strony potencjalnych inwestorów, którzy poszukuj? lokalizacji dla swoich projektów inwestycyjnych – t?umaczy Agnieszka Batko, dyrektor Wydzia?u Obs?ugi Przedsi?biorców. – Wystosowali?my ponad 400 zaprosze? do bran?y inwestorskiej i developerskiej oraz architektów z ca?ego kraju, ale do udzia?u w targach zapraszamy wszystkich, którzy zainteresowani s? t? tematyk? – dodaje dyrektor Batko.

Targom towarzyszy? b?dzie konferencja sk?adaj?ca si? z trzech paneli. Osoby, które wezm? w niej udzia? poznaj? wyzwania, jakie niesie nowe prawo budowlane dla inwestorów. Uczestnicy b?d? mogli zapozna? si? z informacjami dotycz?cymi nowego okresu programowania oraz pozyskiwania ?rodków na inwestycje, a tak?e warunków ustanawiania Specjalnych Stref Ekonomicznych na gruntach prywatnych. Organizatorem wydarzenia s? sygnatariusze porozumienia gospodarczego: prezydent Tarnowa oraz wójtowie i burmistrzowie o?miu gmin z aglomeracji tarnowskiej.

Udzia? w targach jest bezp?atny. Rozpocz?cie o godz. 12:00 w Sali Lustrzanej.

?ród?o: www.tarnow.pl

Targi inwestycyjne w Tarnowie