poniedziaÅ‚ek, 13 kwietnia 2015 09:01
Wspólne spotkanie Bursztynów i Z?otego kr?guW Domu Kultury w Biskupicach Rad?owskich, po raz pierwszy spotka?y si? wspólnie dwie grupy seniorów: rad?owska dzia?aj?ca przy Miejskiej Bibliotece Publicznej "Bursztyny" i biskupicka grupa skupiona przy DK "Z?oty kr?g".
Na t? okoliczno?? zaproszono poetk? z Olesna Barbar? Wójcik, która opowiedzia?a o swojej pasji twórczej oraz zaprezentowa?a wzruszaj?ce wiersze, przeplatane subteln? wokaliz? Moniki Kuty z Tarnowa. Tego wieczoru wyst?pi? te? krakowsko-biskupicki muzyk Roman Siwiecki "Silvio Romano". Seniorzy ochoczo wspólnie ?piewali, ta?czyli i snuli artystyczno-rekreacyjne plany na najbli?sz? przysz?o??.
Dzia?ania pracowników Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Rad?owie maj? na celu aktywne, twórcze i warto?ciowe zagospodarowanie wolnego czasu seniorom z terenu rad?owskiej gminy.
Sobotni wieczór zako?czy? si? zaproszeniem seniorów na spotkanie z profesorem Franciszkiem Ziejk?, które odb?dzie si? w rad?owskiej bibliotece 24 kwietnia (pi?tek) o godz. 17.00.

Fot. Zbigniew Marcinkowski