Kupuj?c ozdoby ?wi?teczne wspierasz podopiecznych

wtorek, 17 marca 2015 15:10
SDSJak co roku uczestnicy ?rodowiskowego Domu Samopomocy w Siedlcu rozpocz?li przygotowania do kiermaszu wielkanocnego. Podopieczni Domu w ramach prowadzonej terapii zaj?ciowej pod okiem terapeutów z du?ym zaanga?owaniem w??czyli si? w przygotowywanie ozdób ?wi?tecznych, wymieniaj?c si? przy tym ró?norodnymi pomys?ami zwi?zanymi z dekorowaniem sto?ów ?wi?tecznych, jak te? szykowaniem koszyczków wielkanocnych. Zaj?ciom towarzyszy?o du?o rado?ci, u?miechu i satysfakcji z w?asnor?cznie wykonanych ozdób.
Zwie?czeniem przygotowa? b?dzie kiermasz Wielkanocny organizowany na Rad?owskim Rynku dnia 29 marca. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszka?ców do obejrzenia i zakupienia prac wykonanych przez naszych podopiecznych. Zebrane pieni?dze zostan? przeznaczone na zorganizowanie wycieczki dla naszych podopiecznych.