V jubileuszowa edycja Bryd?a Sportowego Parami im. Rad?owianina , Arcymistrza Czes?awa Kuklewicza o Puchar Burmistrza Rad?owa

wtorek, 10 marca 2015 14:45
V jubileuszowa edycja Bryd?a Sportowego ParamiRad?ów. 9 marca br. w budynku Zespo?u Szkó? odby?a si? V jubileuszowa edycja Bryd?a Sportowego Parami im. Rad?owianina, Arcymistrza Czes?awa Kuklewicza o Puchar Burmistrza Rad?owa. W turnieju wzi??o udzia? 30 par, które przyby?y mi?dzy innymi z Krakowa, D?bicy, Tarnowa oraz z terenu naszej gminy. Organizatorami Turnieju byli: Burmistrz Miasta Rad?owa – Zbigniew M?czka, Marek Urbanek – Dyrektor Zespo?u Szkó? w Rad?owie, Tadeusz Urbanek – rad?owski bryd?ysta z D?bicy oraz Tarnowski Zwi?zek Bryd?owy. Go?ciem specjalnym by? Arcymistrz Józef Pochro? - wielokrotny mistrz polski oraz wicemistrz ?wiata w bryd?u sportowym. Na najlepszych zawodników czeka?y puchary oraz nagroda specjalna dla najlepszej rad?owskiej pary . Pierwsze miejsce zaj?li Panowie Piotr Markiewicz oraz Adam Stono, drugie miejsce przypad?o parze Waldemar Gu?a oraz Wac?aw Sypie?. Podium turnieju uzupe?ni?a para Andrzej Hycnar oraz Maciej Rodzaj, natomiast najlepsz? rad?owsk? par? okazali si? Panowie Stanis?aw Ch?o? oraz Jacek Mieros?awski. Dzi?kujemy wszystkim za udzia? i ju? dzi? zapraszamy na kolejn? VI edycj? Turnieju.

Fotorelacja z turnieju