Podsumowanie roku czytelniczego

wtorek, 17 lutego 2015 13:17

Podsumowanie roku czytelniczegoFilia biblioteczna w Marcinkowicach zaprosi?a w pierwszy dzie? ferii, najlepszych czytelników dzieci?cych. Kierownik biblioteki Maria Pajdo opowiedzia?a zebranym o roli kontaktu dziecka z ksi??k?, jej poszanowaniu oraz przeprowadzi?a konkurs na znajomo?? bohaterów najpopularniejszych utworów literatury dzieci?cej. Nast?pnie zosta?y wr?czone dyplomy i nagrody ksi??kowe, które bardzo ucieszy?y m?odych mi?o?ników literatury.

Noworoczne spotkanie czytelnicze zako?czy?o si? pocz?stunkiem i kosztowaniem m.in. szarlotki upieczonej przez bibliotekark?. Najlepsi czytelnicy 2014 roku: Mateusz Kuczek, ?ukasz Kie?bik, Bartu? Serwin, Izunia Kuczek, Ole?ka Kuczek, Ole?ka Wilk, Wiktoria Smole?, Natalka Ho?ysz, Wiktoria Ho?ysz, Sabinka Sobo?, Oliwia Jamza, Karolinka Kie?bik, Milenka Zych, Gabrysia Stono i Bartosz Stono.

Fotorelacja Zbigniew Marcinkowski