Spotkanie Noworoczne 2015

poniedziaÅ‚ek, 09 lutego 2015 12:53
spotkanieW sobotnie popo?udnie 31 stycznia 2015 r. seniorzy, osoby niepe?nosprawne oraz samotne z Gminy Rad?ów zebra?y si? na Spotkaniu Noworocznym w Domu Stra?aka w Rad?owie. Spotkanie po raz szósty zosta?o zorganizowane przez pracowników Miejsko-Gminnego O?rodka Pomocy Spo?ecznej w Rad?owie. W?ród zaproszonych go?ci byli mi?dzy innymi Burmistrz Rad?owa Pan Zbigniew M?czka, Radny Powiatu Tarnowskiego Pan Marek Podraza oraz so?tysi poszczególnych so?ectw. Spotkanie rozpocz??o si? uroczystym powitaniem przyby?ych go?ci przez Pani? Teres? Ros? Kierownika MGOPS w Rad?owie. Nast?pnie g?os zabrali przedstawiciele lokalnych w?adz. Zebrani go?cie przyj?li ?yczenia zdrowia i pomy?lno?ci w nowym 2015r przy lampce szampana. Atmosfera spotkania by?a rodzinna i pe?na ciep?a. Nie zabrak?o rozmów i wspomnie? a tak?e wspólnych ?piewów i ta?ców. Najbardziej aktywni uczestnicy byli nagradzani g?o?nymi brawami oraz s?odkimi upominkami. W trakcie spotkania swoj? opraw? artystyczn? zaprezentowa?a M?odzie? Szkolna z Zespo?u Szkolno-Przedszkolnego w Woli Rad?owskiej. Jak w ubieg?ych latach du?ym wsparciem i okazan? pomoc? wykaza?y si? lokalne firmy i osoby prywatne, które wspomog?y finansowo i rzeczowo t? niecodzienn? inicjatyw?. To dzi?ki nim go?cie mogli zje?? uroczysty obiad oraz cz?stowa? si? s?odyczami i innymi przysmakami. Spotkanie zako?czy?o si? o godzinie 18.00. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni, z czasu sp?dzonego w mi?ym gronie. Dla niektórych by?a to jedyna okazja na oderwanie si? od codziennych trosk i zmartwie? oraz samotno?ci. Widz?c u?miech na twarzach przyby?ych go?ci utwierdza Nas to w przekonaniu, ?e takie inicjatywy s? potrzebne i dlatego b?d? kontynuowane w przysz?o?ci.

tekst, fotorelacja - Miejsko-Gminny O?rodek Pomocy Spo?ecznej w Rad?owie