poniedziaÅ‚ek, 24 listopada 2014 16:13
"Kryszta?y Soli"!Zarz?d Województwa Ma?opolskiego og?osi? konkursy o Nagrod? Marsza?ka Województwa Ma?opolskiego "Kryszta?y Soli" oraz Samorz?du Województwa Ma?opolskiego „Amicus Hominum” . Wszelkie informacje dotycz?ce Nagród, dost?pne s? na stronie: www.malopolskie.pl/ngo

"Kryszta?y Soli"!
Najwa?niejsze s? organizacje stawiaj?ce na aktywno?? prospo?eczn?!
To nic nowego?! A jednak! Wiele organizacji spo?ecznych po prostu nie istnieje w naszej ?wiadomo?ci! A powinny! Konkurs o Nagrod? „Kryszta?y Soli” podkre?la warto?? organizacji, wzmacnia ich wizerunek oraz co najwa?niejsze docenia ich prac? = codzienny wysi?ek w niesieniu pomocy innym!

?eby zrozumie?, jak wa?na jest ich rola i funkcjonowanie musimy pokaza?, ?E:

• ISTNIEJ?
  • DZIA?AJ?
  • NALE?Y JE WSPIERA?!

W tegorocznej – X ju? edycji konkursu, nie mo?e zabrakn?? równie? Twojego zg?oszenia – na najlepsz? organizacje prowadz?c? dzia?alno?? po?ytku publicznego!

Dzi?ki Tobie w tegorocznej edycji organizacje b?d? mog?y zmierzy?  si? w pi?ciu kategoriach:

• Polityka spo?eczna, zdrowie oraz dzia?alno?? na rzecz osób niepe?nosprawnych
  • Ochrona dziedzictwa kulturowego
  • Edukacja i nauka
  • Sport, turystyka, rekreacja, ekologia oraz ochrona dziedzictwa przyrodniczego
  • Aktywizacja gospodarcza i obywatelska

Daj szans? wykaza? si? innym! Czekamy na zg?oszenia do 27 listopada br. !

Dodatkowych informacji udziela:

Zespó? Wspó?pracy Regionalnej