Wykorzystaj szans? i ju? dzi? do??cz do Najlepszych!

czwartek, 07 kwietnia 2011 15:06

NSRWykorzystaj szans? i ju? dzi? do??cz do Najlepszych!

Zosta? ochotnikiem do Narodowych Si? Rezerwowych(NSR).

Poprzez NSR naj?atwiej zosta? ?o?nierzem zawodowym!

S?u?ba w NSR stwarza mo?liwo?? wyró?nienia si? we w?asnym ?rodowisku.  Nios?c natychmiastow? pomoc w zwalczaniu kl?sk ?ywio?owych i ich skutków, akcjach ratowania ?ycia ludzkiego oraz bior?c udzia? w misjach poza granicami kraju poczujesz si? potrzebny i doceniony. Do??czaj?c do Narodowych Si? Rezerwowych otrzymasz wynagrodzenie za ka?dy dzie? ?wicze?, a tak?e okresowej i przygotowawczej s?u?by wojskowej. Przewidziane s? równie? uznaniowe nagrody pieni??ne oraz zwrot kosztów przejazdu ?rodkami komunikacji publicznej z miejsca zamieszkania do miejsca pe?nienia s?u?by. Przewidziano równie? form? finansowego ekwiwalentu za pozostawanie w gotowo?ci do podj?cia s?u?by.

Pracownicy b?d?cy ?o?nierzami NSR b?d? chronieni przedzwonieniem przez ca?y okres trwania kontraktu, a czas czynnej s?u?by wojskowej b?dzie wliczany do wys?ugi pracowniczej

Podczas ?wicze? oraz pe?nienia okresowej s?u?by ?o?nierz NSR podlega opiece medycznej, a tak?e mo?e korzysta? z bezp?atnych bada? i szczepie? profilaktycznych. W tym okresie równie? b?dzie ubezpieczony od wypadków.

Wst?p w szeregi ?o?nierzy Narodowych Si? Rezerwowych i prze?yj przygod? swojego ?ycia. Dzisiaj by pozna?, co to braterstwo, odwaga i honor nie musisz by? ?o?nierzem zawodowym. Zosta? bohaterem dla swoich najbli?szych.