czwartek, 10 lipca 2014 06:43

SP NiwkaProjekt „Moja szko?a to moja przysz?o??” realizowany w ramach Dzia?ania 9.5 „Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich”  Programu Operacyjnego Kapita? Ludzki 2007-2013

W dniach 10-12.06.2014 roku 27 uczniów klas IV-VI Szko?y Podstawowej w Niwce uczestniczyli w wycieczce do Zakopanego realizowanej przez Stowarzyszanie Niwka Dzieciom w ramach projektu „Moja szko?a to moja przysz?o??”  Dzia?ania 9.5 „Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich” Program Operacyjny Kapita? Ludzki. Wycieczka by?a uzupe?nieniem  i rozszerzeniem  wiadomo?ci realizowanych na zaj?ciach projektowych. Uczniowie odwiedzili  Muzeum Tatrza?skiego Parku Narodowego  zobaczyli zdj?cia i eksponaty zwi?zane z histori? ochrony przyrody w Tatrach , Muzeum Kornela Makuszy?skiego autora bajek min Przygód Kozio?ka Mato?ka, kaplic? pw. Naj?wi?tszego Serca Jezusa zaprojektowan? przez Stanis?awa Witkiewicza, Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej Na Krzeptówkach. Udali si? na piesze wycieczki do doliny Str??yskiej i Ko?cieliskiej poznaj?c obszary wyró?niaj?ce si? szczególnymi warto?ciami przyrodniczymi.

Przydatne linki:  www.efs.gov.pl www.pokl.wup-krakow.pl www.spniwka.pl

Projekt wspó?finansowany  ze ?rodków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Spo?ecznego