poniedziaÅ‚ek, 24 lutego 2014 10:38

New LifeJak najlepiej sp?dzi? sobotni weekendowy wieczór? Istnieje z pewno?ci? wiele ciekawych alternatyw, my proponujemy tak?, która wypoczynek po tygodniu przepe?nionym nawa?em zaj??, po??czy z uwielbieniem Stwórcy, który jako Jedyny mo?e doda? nam pe?ni? si? do dalszego zmagania si? z codziennymi obowi?zkami i realizowania powo?ania, jakie dla ka?dego z nas przewidzia? Zbawiciel. Zapraszamy wszystkich, zarówno m?odych fizycznie, jak i tych, którzy czuj? si? m?odzi duchem, na wieczór uwielbienia do Sanktuarium b?. Karoliny w Zabawie, w najbli?sz? sobot? – 1 marca 2014 r. Przepi?kne pie?ni w wykonaniu jednego z najlepszych zespo?ów w Polsce - New Life’m , oprócz rozkoszy dla ducha, b?d? idealnym sposobem na oddanie Bogu Ojcu nale?nej Mu czci i chwa?y, a tak?e przygotowaniem do zbli?aj?cego si?  jubileuszu m?cze?skiej ?mierci b?. Karoliny.

Zastanów si? dobrze. By? mo?e warto te kilka godzin w ci?gu tygodnia oderwa? si? od kolejnego porywaj?cego serialu i po?wi?ci? je Temu, któremu zawdzi?czasz wszystko co masz i kim jeste?.

Ks. Marcin Minorczyk