?aczki na Turnieju w Skrzyszowie

wtorek, 18 lutego 2014 13:15

ZaczkiW do?? pi?kn? i s?oneczn? niedziele 2 lutego br. dru?yna ?aczków Rad?ovii Rad?ów wraz z trenerem uda?a si? na turniej do Skrzyszowa. Licz?c ju? na jakie? sukcesy, dru?yna w pe?ni zmobilizowana zagra?a pierwszy mecz z dru?yn? gospodarzy. Mecz obfitowa? w liczne sytuacje z obu stron, jednak to nasza dru?yna by?a ekip? dominuj?c? w tym spotkaniu. W opinii wielu kibiców, którzy zasiedli na trybunach, arbiter tego spotkania uzna? nie s?usznie pierwsz? bramk? dla zespo?u gospodarzy. Ch?opcy chc?c szybko wyrówna? zerwali si? do mocnego ataku na przeciwnika i po bramce prawie z po?owy boiska Aleksandra Wójcika strzelili wyrównuj?c? bramk?. Chc?c wygra? ten mecz dru?yna Rad?ovii ci?gle próbowa?a odebra? pi?k? co zem?ci?o si? na nich i po kontrze w ostatniej minucie spotkania dru?yna ze Skrzyszowa wygra?a mecz. W drugim spotkaniu z dru?yn? z Tuchowa w pe?ni kontrolowali?my przebieg spotkania i po bramce debiutuj?cego w tym turnieju naszego zawodnika Karola Anio?a, który popisa? si? ?wietnym dryblingiem przez po?ow? boiska (ogrywaj?c w ten sposób 4 rywali oraz bramkarza) wygrali?my ten mecz 1 do 0. Chc?c zagra? w finale tego turnieju nie mogli?my straci? jakichkolwiek punktów z dru?yn? z Ple?nej, ale jak to bywa chcie? to nie zawsze móc i pomimo wielu sytuacji nie uda?o si? strzeli? bramki i wygra? tego meczu,  po remisie 0 do 0 zaj?li?my ostatecznie drugie miejsce w grupie. W meczu o trzecie miejsce spotkali?my si? z dru?yn? z Woli Rz?dzi?skiej. Mecz od samego pocz?tku nie u?o?y? si? po naszej my?li, bo w pierwszych minutach stracili?my dwie bramki co spowodowa?o, ?e „para” uciek?a zawodnikom i ostatecznie sko?czy?o si? na 4 do 0 dla ch?opców z Woli Rz?dzi?skiej.

Turniej jest dobrym prognostykiem przed nast?pnymi, w których liczymy na kolejne sukcesy moich podopiecznych.

Sk?ad: Karol Anio?, Kacper Habry?o, Szymon Habry?o, Aleksander Wójcik, Dominik Szary, Jan Kapera, Tomasz Liro, Kacper Szewczyk, Artur Bab?o.

Wyniki:

Rad?ovia Rad?ów – LUKS Skrzyszów 1:2(Aleksander Wójcik)

Rad?ovia Rad?ów – MOSiR Tuchów 1:0 (Karol Anio?)

Rad?ovia Rad?ów – UKS Gryf Ple?na 0:0

Rad?ovia Rad?ów – Wolania Wola Rz?dzi?ska 0:4

Zdj?cia autorstwa Anny Janto?

Tekst Marek Kowalik