Spotkanie z Adamem Szejnfeldem

piÄ…tek, 17 stycznia 2014 18:31
Adam Szejnfeld

Fot. Adama Szejnfelda

Burmistrz Zbigniew M?czka zaprasza 3 lutego o godz. 17.00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rad?owie (Ratusz I p.) na otwarte spotkanie z cenionym i wybitnym politykiem, Adamem Szejnfeldem – polskim prawnikiem, politykiem, pos?em na Sejm III, IV, V, VI i VII kadencji, w latach 2007–2009, wiceministrem gospodarki oraz cenionym autorem wielu publikacji. Tematem spotkania b?dzie problematyka wspó?czesnej gospodarki globalnej, prognozy polskiej gospodarki oraz zagadnienia aktualnej polityki w uj?ciu Polski i ?wiata. Podczas spotkania b?dzie mo?liwo?? zadawania pyta? i  dyskusji z politykiem. Spotkaniu b?dzie towarzyszy? - stosownie dobrana do okoliczno?ci - kameralna muzyka.

*

Adam Szejnfeld Nale?a? do Ruchu Obywatelskiego Akcja Demokratyczna, Unii Demokratycznej i Unii Wolno?ci. Od 2001 dzia?a w Platformie Obywatelskiej, gdzie zosta? rzecznikiem ds. gospodarki. Jest cz?onkiem Konwentu Pa?stwowej Wy?szej Szko?y Zawodowej w Pile, a tak?e wielu organizacji pozarz?dowych m.in. Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Rzetelnego Biznesu „Solidny Partner”, Klubu Polskiej Rady Biznesu, czy Pilskiej Izby Gospodarczej. Piastuje równie? funkcj? honorowego prezesa pierwszoligowego klubu siatkarskiego VKS „Joker”.