poniedziaÅ‚ek, 13 stycznia 2014 11:04

WOSP Rad?ówFina? XXII Wielkiej Orkiestry ?wi?tecznej Pomocy

Organizatorami drugiej ods?ony gminnego grania dla WO?P byli: Zespó? Szkó? w Zabawie, Ochotnicza Stra? Po?arna w Rad?owie i Ochotnicza Stra? Po?arna w Zabawie. Licznie zgromadzona publiczno?? wys?ucha?a koncertu rad?owskiej orkiestry d?tej i wyst?pu uczniów z Zespo?u Szkó? w Zabawie. Przybyli go?cie w??czali si? w emocjonuj?ce licytacje oraz z zainteresowaniem uczestniczyli w spotkaniu z ?u?lowcem Jakubem Jamrógiem. Mi?ym  zaskoczeniem dla uczestników by?y specjalne pozdrowienia dla zebranych od Jurka Owsiaka i Piotra ?y?y. W tegorocznym gminnym graniu zebrano 10.461 z?otych. Jest to dwukrotnie wi?cej ni? w roku poprzednim. Patronat nad tegorocznym, rad?owskim koncertem obj?? burmistrz Rad?owa Zbigniew M?czka, a obs?ug? medialn? imprezy zapewni?a Rad?owska TV i redakcja miejsko-gminnego "Rad?a".

Fot. Zbigniew Marcinkowski