Å›roda, 11 grudnia 2013 13:15

FotW ostatnim czasie dru?yna ?aczków LUKS Rad?ovia Rad?ów prowadzona przez trenera Marka Kowalika uczestniczy?a w paru turniejach pi?ki no?nej.

W czasie jesieni ch?opcy grali w Lidze ?aczków organizowanej przez OZPN w Tarnowie.

19.09.2013r. na turnieju w Mo?cicach ko?o IV LO uczestniczy?o 5 dru?yn. Nasi ch?opcy zagrali w sk?adzie: Konrad Klich, Kacper i Miko?aj Szewczyk, Kacper i Szymon Szewczyk, Arkadiusz Grabka, Pawe? Jonak, Miko?aj Suda, Szymon Gajczewski.

Wyniki:

Rad?ovia Rad?ów – Wolania Wola Rz?dzi?ska 1:3 (Arkadiusz Grabka)

Rad?ovia Rad?ów – B??kitni Tarnów 1:3 (Arkadiusz Grabka)

Rad?ovia Rad?ów – Westovia Tarnów 1:2 (Pawe? Jonak)

Rad?ovia Rad?ów – TAP Tarnów 0:3

8.10.2013r. na Orliku w Rad?owie uczestniczy?o 4 dru?yny, ch?opcy zagrali w sk?adzie: Konrad Klich, Kacper i Miko?aj Szewczyk, Kacper i Szymon Szewczyk, Arkadiusz Grabka, Pawe? Jonak, Miko?aj Suda, Szymon Gajczewski, Filip Krupa, Jan Kapera, Dominik Szary, Hubert Ma?ek, Tomasz Liro, Artur Bab?o.

Rad?ovia Rad?ów – BTS Brzesko 0:5

Rad?ovia Rad?ów – Unia Tarnów 2:3 (Pawe? Jonak, Arkadiusz Grabka)

Rad?ovia Rad?ów – D?brovia D?browa Tarnowska 0:2

28.09.2013r. na obiekcie Dunajca Zbylitowska Góra ch?opcy uczestniczyli w I Turnieju Rocznicowym Tarnowskiej Akademii Pi?karskiej.

Byli?my w sk?adzie: Tomasz Liro, Szymon Gajczewski, Dominik Szary, Jan Kapera, Pawe? Jonak, Kacper i Szymon Habry?o, Miko?aj i Kacper Szewczyk.

Wyniki:

Rad?ovia Rad?ów – Akademia Pi?karska Brzesko 3:2 (Kacper Habry?o, Kacper Szewczyk)

Rad?ovia Rad?ów – Dunajec Nowy S?cz 0:8

Rad?ovia Rad?ów – DAP D?bica 0:8

Rad?ovia Rad?ów – MOSiR Bochnia 1:3 (Kacper Szewczyk)

Rad?ovia Rad?ów – Okocimski Brzesko 2:1

Rad?ovia Rad?ów – Trzciana 2:2 (Pawe? Jonak, Kacper Szewczyk)

17.11.2013r. ch?opcy uczestniczyli w turnieju organizowanym na hali CKZiU w Mo?cicach przez TAP Tarnów. Niestety nie uda?o si? wygra? ?adnego meczu ani zdoby? ani jedne bramki lecz uda?o si? zremisowa?  z dru?yna z Czarnovii. Ch?opcy zagrali w sk?adzie:  Konrad Klich, Kacper i Miko?aj Szewczyk, Kacper i Szymon Szewczyk, Arkadiusz Grabka, Pawe? Jonak, Szymon Gajczewski, Dominik Szary, Hubert Ma?ek, Artur Bab?o.

Rad?ovia Rad?ów – TAP Tarnów 0:3

Rad?ovia Rad?ów – Czarnovia 0:0