DOBRE PERSPEKTYWY na w?asn? firm? - DOTACJE NA START

poniedziaÅ‚ek, 09 grudnia 2013 12:25

Dobre perspektywy

Masz 25 lat lub mniej?

Pragniesz zrealizowa? swoje marzenie o w?asnej firmie?

Masz pomys?, ale brakuje Ci funduszy?

Zdecyduj o tym jak b?dzie wygl?da?a Twoja przysz?o??. Skorzystaj z okazji i si?gnij po bezzwrotne wsparcie szkoleniowo-doradcze i finansowe w ramach Projektu „DOBRE PERSPEKTYWY”, realizowanego przez firm? Consultor Sp. z o.o. Projekt jest wspó?finansowany przez Uni? Europejsk? w ramach Europejskiego Funduszu Spo?ecznego. G?ównym celem Projektu jest zwi?kszenie poziomu przedsi?biorczo?ci i samozatrudnienia w podregionie tarnowskim poprzez za?o?enie i funkcjonowanie przedsi?biorstw przez 35 osób (25K,10M).

Projekt skierowany jest do osób do osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo (w tym studentów) zamieszkuj?cych na terenie powiatów: tarnowskiego,  d?browskiego, brzeskiego oraz m. Tarnów.

Z udzia?u w projekcie b?d? wy??czone osoby, które posiada?y wpis do rejestru Ewidencji Dzia?alno?ci Gospodarczej/Centralnej Ewidencji i Informacji o Dzia?alno?ci Gospodarczej (CEIDG), by?y zarejestrowane w Krajowym Rejestrze S?dowym lub prowadzi?y dzia?alno?? na podstawie odr?bnych przepisów (w tym m.in. dzia?alno?? adwokack?, komornicz? lub o?wiatow?) w okresie 12 miesi?cy poprzedzaj?cych dzie? przyst?pienia do projektu.

Projekt pozwala na uzyskanie wsparcia potrzebnego do za?o?enia i prowadzenia w?asnej firmy.

? Wsparcie szkoleniowo - doradcze to przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu przedsi?biorczo?ci, finansów, prawa pracy, marketingu i reklamy, tworzenia biznesplanu etc. Wszystkie szkolenia odbywa? si? b?d? w Tarnowie (Rynek 22,Hybryda).

? Wsparcie finansowe to dotacja na rozpocz?cie dzia?alno?ci gospodarczej

w wysoko?ci do 25 tys. z? oraz wparcie pomostowe w wysoko?ci miesi?cznej do 800 z?, wyp?acane przez 6 miesi?cy z mo?liwo?ci? przed?u?enia o kolejne pó? roku.

Rekrutacja do projektu – grudzie? 2013 - stycze? 2014.

Termin szkole? (7 dni szkoleniowych) – marzec – maj 2014.

Zak?adanie dzia?alno?ci, wyp?ata ?rodków finansowych – maj 2014.

Wszelkie informacje o Projekcie, regulamin oraz komplet dokumentów rekrutacyjnych do pobrania, dost?pne s? na stronie internetowej: www.dobreperspektywy.consultor.pl

Biuro Projektu DOBRE PERSPEKTYWY

Tarnów, Rynek 22 ( Hybryda - I pi?tro).

Czynne: pn – pt, godz. 8.00-16.00.

Tel. 883 331 438, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.