Spotkanie z Misiem Ambro?ym

Å›roda, 27 listopada 2013 13:56

Mi? Ambro?yW biskupickim domu kultury ponad sze??dziesi?cioro dzieci z przedszkola i klas I-III z miejscowego Zespo?u Szkolno-Przedszkolnego spotka?o si? z krakowskimi aktorami, którzy przedstawili spektakl pt.: „Spotkanie z Misiem Ambro?ym”.

„Mi? Ambro?y” – to interaktywny spektakl, którego g?ównym tematem jest spotkanie dzieci z sympatycznym misiem w dniu urodzin. Bohater spektaklu budzi si? radosny i niecierpliwie czeka na przyjació?. Czas mija, jednak nikt nie przychodzi. Dzieci razem z animatorem przygotowuj? dla misia urodzinow? niespodziank?. Wspólne ?piewanie przy akompaniamencie akordeonu, taniec i wykonanie prezentu dla misia, to pe?na rado?ci i emocji zabawa. W spotkaniu towarzyszy?a dzieciom liczna grupa nauczycieli.

Fot. Zbigniew Marcinkowski