Gratulacje i podzi?kowania - fotorelacja

poniedziaÅ‚ek, 25 listopada 2013 09:41

Gratulacje i podzi?kowania Liczna publiczno?? niedzielnego koncertu orkiestry d?tej, dzia?aj?cej przy Ochotniczej Stra?y Po?arnej w Rad?owie, sk?ada muzykom i organizatorom serdeczne podzi?kowania za okoliczno?ciowy koncert.  Muzyczne spotkanie odby?o si? w siedzibie OSP w Rad?owie z okazji przypadaj?cego w listopadzie ?wi?ta muzyków, którego patronk? jest ?w. Cecylia. Podczas niedzielnego koncertu muzycy zaprezentowali nie tylko najpopularniejsze marsze, ale równie? wi?zanki szlagierów. W repertuarze znalaz?y si? m.in. przeboje  zespo?u Skaldowie i szwedzkiej grupy Abba. Zwie?czeniem muzycznego wieczoru by?o  wykonanie  marsza Radetzkiego do którego, w roli trianglisty, zaproszono burmistrza Zbigniewa M?czk?.

Muzykom gratulujemy dobrego brzmienia i udanego koncertu, a z okazji ich ?wi?ta przekazujemy wyrazy podziwu i wdzi?czno?ci za pi?kno, które od lat, tak udanie tworz?.

Obszerniejsza relacja fotograficzna i tekstowa z obchodów, po raz pierwszy w Rad?owie tzw. Cecyliady, uka?e si? w grudniowym wydaniu „Rad?a”.

Fotorelacja Wies?aw Mleczko