poniedziaÅ‚ek, 18 listopada 2013 16:47

SDS14 listopada w Miejskim O?rodku Kultury w Nowym S?czu odby? si?  VI  Przegl?d Pie?ni, Piosenki i Poezji Patriotycznej, w którym mieli?my zaszczyt uczestniczy? po raz pierwszy. Konkurs by? podzielony na trzy kategori? w których udzia? wzi??o 20 o?rodków wsparcia z ca?ej ma?opolski. ?rodowiskowy Dom Samopomocy w Siedlcu reprezentowa? Mariusz Wiatr , który recytowa? wiersz Artura Oppmana „Pi?ciu poleg?ych” i w kategorii recytacji indywidualnej zaj?? pierwsze miejsce :) Piecz? na przygotowaniem uczestnika sprawowa?a Pani Justyna Gawe?ek.

Udzia? w przegl?dzie dostarczy? wielu wra?e? , stres by? ogromny jednak zaraz po wyst?pieniu emocje opad?y i z nadziej? oczekiwali?my na og?oszenie wyników. Jeszcze przed rozpocz?ciem konkursu, zostali?my poproszeni o udzielenie wywiadu dla radia RDN, w którym mog? Pa?stwo us?ysze? fragment wiersza naszego uczestnika.