wtorek, 18 czerwca 2013 09:33

HerbSzanowni Mieszka?cy!

Zbli?a si? termin przej?cia przez gmin? obowi?zku organizowania zbiórki odpadów komunalnych. Od 1 lipca 2013 r. Gmina Rad?ów obs?ugiwana b?dzie przez firm?: Conteko Spó?ka z o.o., ul. Wole?ska 15, Rad?ów - tel. do kontaktu: 14/ 67 82 079, 14/ 67 83 028.

Dzi?kujemy wszystkim, którzy w terminie  z?o?yli deklaracje o wysoko?ci op?at za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Zgodnie z wcze?niejszymi informacjami do tych z Pa?stwa, którzy nie z?o?yli deklaracji wys?ane zosta?y wezwania, a w dalszej kolejno?ci w razie niez?o?enia deklaracji zostan? wys?ane decyzje administracyjne o wysoko?ci op?at.

Przypominamy, ?e w przypadku zmiany ilo?ci osób zamieszkuj?cych dan? nieruchomo?? nale?y z?o?y? kolejn? deklaracj?, która stanie si? podstaw? do ustalenia nowej wysoko?ci op?aty za wywóz odpadów.

Op?ata uiszczana przez w?a?ciciela nieruchomo?ci za odbiór odpadów komunalnych obejmuje nast?puj?ce us?ugi:

Op?ata za selektywn? zbiórk?:

- odbiór odpadów zbieranych selektywnie: szk?o, papier, tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateria?owe – wg harmonogramu

- odbiór odpadów zmieszanych: domy jednorodzinne – wg harmonogramu, budynki wielolokalowe – wg harmonogramu

Op?ata za nieselektywn? zbiórk?:

- odbiór odpadów zmieszanych: domy jednorodzinne – wg harmonogramu , budynki wielolokalowe – wg harmonogramu

W ramach obu w/w op?at:

- dostarczone b?d? pojemniki i worki

- odbierane b?d? odpady wielkogabarytowe

Harmonogram wywozu odpadów zmieszanych dostarczy do Pa?stwa firma Conteko wykonuj?ca powy?sz? us?ug?.

Pliki do pobrania:

- Harmonogram zbiórki selektywnej

- Jak prawid?owo segregowa? odpady komunalne?