Powitanie ksi?dza prymicjanta Tomasza Fajta

Å›roda, 29 maja 2013 07:45
sportW sobotnie popo?udnie 25 maja, na po?udniowej granicy gminy, w Niwce powitano uroczy?cie ks. prymicjanta Tomasza Fajta. Na przyjazd nowo wy?wi?conego kap?ana przyby? burmistrz Zbigniew M?czka. W?ród licznej grupy parafian, ksi??y z rad?owskiej parafii, przedstawicieli Ochotniczej Stra?y Po?arnej w Rad?owie, w?odarz miasta odczyta? i wr?czy? ks. Tomaszowi okoliczno?ciowy adres.    –  Wielce Czcigodny Ksi??e Prymicjancie. W tym szczególnie wyj?tkowym dniu, w imieniu w?asnym oraz spo?eczno?ci miasta Rad?owa - z prawdziw? satysfakcj? - sk?adam Ksi?dzu, serdeczne ?yczenia i wyrazy g??bokiego szacunku. Dumny jestem, ?e mieszkaniec naszego miasta, który do??cza do grona wspania?ych ksi??y i misjonarzy  wywodz?cych si? z naszej gminy, pragnie równie? pi?knie s?u?y? Bogu i ludziom. Na przysz?e lata pos?ugi kap?a?skiej ?ycz? Ksi?dzu ?ask Bo?ych, energii i si?, owocuj?cych sukcesami, w tej  nie?atwej pos?udze kap?a?skiej dla dobra wiernych. ?ycz? te? nieustaj?cej opieki Matki Bo?ej, ?yczliwo?ci ludzkiej, dobrego zdrowia oraz wszelkiej pomy?lno?ci i szcz??cia.

W towarzystwie parafian,  konnej banderii i przyjació? szkolnych, ks. Tomasz Fajt pod??y? w kierunku rodzinnej parafii, zatrzymuj?c si? na krótk? modlitw? w kaplicy w Niwce.