Prezentacja listy startowej

wtorek, 30 kwietnia 2013 08:10

KWK29 kwietnia w Urz?dzie Miasta Tarnowa oraz w siedzibie Gazety Krakowskiej w Krakowie równolegle odby?y si? dwie konferencje prasowe, na których zaprezentowani zostali kluczowi sponsorzy wy?cigu, szczegó?owa trasa dwóch etapów przebiegaj?cych po powiecie tarnowskim oraz pe?na, imienna lista startowa KWK 2013.

Podczas gdy w Krakowie o detalach wy?cigu opowiada? Marek Kosicki - prezes Ma?opolskiego Zwi?zku Kolarskiego, na spotkaniu w Tarnowie obecni byli Tomasz Wójcik - dyrektor wy?cigu, Marek Baran – dyrektor Wydzia?u Sportu Urz?du Miasta Tarnowa, Ryszard Ryba - dyrektor OGP Gaz-System S.A. Oddzia? w Tarnowie, Katarzyna Noskowicz – specjalista ds. handlowych OGP Gaz-System S.A. Oddzia? w Tarnowie oraz Adam Dmochowski - s?dzia honorowy Polskiego Zwi?zku Kolarskiego oraz d?ugoletni komandor wy?cigu kurierów w latach 80-tych.

W trwaj?cym od 1 do 5 maja wy?cigu kolarskim dla zawodników do lat 23 udzia? we?mie blisko 180 zawodników reprezentuj?cych 30 zespo?ów. Powalcz? oni zarówno o etapowe triumfy, jak i zwyci?stwa w sze?ciu klasyfikacjach indywidualnych oraz jednej dru?ynowej.

LISTA STARTOWA / START LIST