Uroczyste podsumowanie roku czytelniczego

wtorek, 22 lutego 2011 07:38

Podsumowanie roku czytelniczego

W Bibliotece Publicznej w Woli Rad?owskiej, najm?odszej ksi??nicy w gminnej sieci, odby?o si? uroczyste spotkanie z niezwyk?ymi czytelnikami na które przyby? burmistrz Zbigniew M?czka. Dzieci wraz z kier. Barbar? Kogut przygotowa?y uroczy monta? s?owny w formie przewodu s?dowego nad ksi??k?, którego efektem by? jednoznaczny werdykt: ksi??ka nie zaginie i b?dzie w dalszym ci?gu wa?nym narz?dziem edukacyjnym i kulturalnym dla wielu ludzi. Wszyscy zaproszeni czytelnicy otrzymali pami?tkowe ksi??ki   z okazjonalnym wpisem. Wyró?nieni czytelnicy to: Nikodem Ku?micki, Kamil Pi?tek, Emilia Ignasiak, Wiktoria Liro, Julia Smole?, Filip Nadolski, Natalia Pi?ta, Gabriel Kusior, Aneta Górowska, Joanna Szwiec, Joanna Pi?ta, Urszula Ga?ek, Agata Ignasiak, Barbara Szwiec, Jolanta Kijak, Agnieszka Strojna.