Przełamanie u Trampkarzy

poniedziałek, 11 września 2017

Kolejne mecze drużyn młodzieżowych i przełamanie u Trampkarzy…

Juniorzy Starsi

Niestety w drugiej kolejce spotkań juniorzy Radłovii Radłów doznali porażki. W roli gospodarza na boisku w Woli Radłowskiej ulegli Łęgowi Tarnowskiemu 7:0.  Po wyrównanych 40 minutach meczu goście prowadzili 1:0. Lecz niestety w końcówce pierwszej połowy nasza drużyna straciła 2 bramki co wyraźnie podłamało zawodników Radłovii. Do tego jeszcze 2 wymuszone zmiany spowodowane kontuzjami, co w efekcie przeniosło się na jakość gry w drugiej połowie, w której byliśmy zespołem słabszym.

01.09.2017 II Liga Juniorów starszych

LUKS Radłovia Radłów - Łęgovia Łęg Tarnowski 0:7 (0:3)
Skład: Klaudiusz Klich – Krystian Pająk, Konrad Białek ('46 Jacek Remian), Karol Krawczyk, Jakub Pawłowicz –  Tomasz Kita('72 Krystian Tracz), Damian Łoboda, Krystian Hołda('65 Adam Wasylewicz) , Karol Kosiarski(’56 Dominik Postawa) – Daniel Kusior('46 Krystian Magoń), Jakub Wawrzonek(’70 Hubert Czarny)

Trampkarze

W minionym tygodniu Drużyna Trenera Marka Kowalika rozegrała dwa mecze.
W środę na własnym stadionie podejmowała drużynę TAP Tarnów, gdzie do przerwy nic nie zapowiadało takiego wyniku gdzie po indywidualnych błędach i bardzo wyrównanej grze było 2:0 dla drużyny TAP Tarnów, natomiast po przerwie drużyna Gości udzieliła srogiej lekcji Naszej drużynie wygrywając ostatecznie 9:1. Na pewno ozdobą tego meczu była piękna bramka strzelona z okolicy 30 metra przez naszego zawodnika Jakuba Nowaka który umieścił piłkę w samym „okienku” bramki przeciwnika.

31.08.2017 r. I Liga Trampkarzy

LUKS Radłovia Radłów – TAP Tarnów 1:9 (0:2)
Bramki: ’61 Jakub Nowak(-) – ’25 TAP, ‘29 TAP, ’42 TAP, ’45 TAP, ’47 TAP, ’50 TAP, ’54 TAP, ’56 TAP, ’67 TAP.

Skład:  Igor Wojtar – Norbert Czermak (’50 Konrad Wierzbicki), Patryk Rzepecki, Mikołaj Brożek, Filip Iwaniec (’36 Kamil Czekański) – Marcin Śledź, Jakub Nowak – Kamil Leśniowski (’25 Kacper Minor(’46 Kamil Leśniowski)), Bartłomiej Bieryt(’20 Szymon Padło (’36 Bartłomiej Bieryt (’55 Mateusz Kosiaty))), Kacper Olesiński (’20 Jakub Jasek)  – Karol Jonak (’50 Jakub Baran).

W niedzielne przedpołudnie na nasz stadion zawitała Drużyna z Kobyla. Pomimo kiepskich warunków do gry, przy ciągle padającym deszczu, drużyna Trampkarzy chciała uzyskać wreszcie pierwsze zwycięstwo. Niestety zemściło się to w pierwszej fazie meczu, gdzie w odstępstwie dwóch minut drużyna straciła dwie bramki. Jednak kolejny raz chłopcy pokazali charakter i zabrali się do odrabiania strat. Po niespełna dwóch minutach zdobyli bramkę kontaktowa z rzutu wolnego przez Karola Jonaka. Po chwili, fantastycznym strzałem z dystansu pod samą poprzeczkę bramki przeciwnika popisał się Marcin Śledź. Tuż przed końcowym gwizdkiem plasowanym strzałem z okolicy 10 metra popisał się Szymon Padło dzięki, któremu drużyna schodziła na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem.

Po przerwie trener Kowalik podziałał na chłopców bardzo pobudzająco, gdyż przeciwnik miał już problemy z przedostaniem się w okolice naszego pola karnego i w 41 minucie Filip Iwaniec popisał się centro strzałem na bramkę przeciwnika podwyższając Nasze prowadzenie. Chłopcy nie spoczęli na laurach i w okolicach 50 minuty w ciągu 2 minut po wykorzystanej sytuacji sam na sam Karola Jonaka (asystę przy tej bramce zanotował nasz bramkarz ) oraz dobiciu do przysłowiowej „pustej bramki” przez Szymona Padły, wynik meczu został ustalony na 6:2 dla Naszej drużyny.
03.09.2017 I Liga Trampkarzy

LUKS Radłovia Radłów – Czarni Kobyle 6:2 (3:2)
Bramki: ’23 Karol Jonak(as. Bartłomiej Bieryt),  ’27 Marcin Śledź (as. Karol Jonak), ’33 Szymon Padło (as. Karol Jonak), ’41 Filip Iwaniec (as. Bartłomiej Bieryt), ’49 Karol Jonak (as. Igor Wojtar), ’51 Szymon Padło (as. Filip Iwaniec) – ’19 Kobyle, ’21 Kobyle

Skład: Igor Wojtar – Norbert Czermak, Patryk Rzepecki(’23 Szymon Padło(’52 Kacper Minor)), Mikołaj Brożek, Filip Iwaniec(’52 Kacper Olesiński)  –  Bartłomiej Bieryt(’62  Marcin Śledź),  Jakub Nowak – Kamil Leśniowski(’52 Mateusz Kosiaty) , Kacper Minor(’20 Kacper Olesiński(’36 Kamil Czekański)), Marcin Śledź (’52 Patryk Rzepecki)  – Karol Jonak(’62 Szymon Padło)

Młodziki

W kolejnym spotkaniu drużyna młodzików pojechała na mecz do Łęgu Tarnowskiego. Niestety nasza drużyna można powiedzieć, że została w szatni. Od samego początku wkradła się duża nerwowość. Chłopaki mieli problem z przyjęciem piłki w czym również nie pomagało boisko. Nasza drużyna pierwszą bramkę straciła w 20 minucie po rzucie karnym i wtedy nasi rywale poczuli że mogą odnieść zwycięstwo. Przed sama przerwa straciliśmy jeszcze jednego gola. Druga połowa zaczęła się  od naszych ataków i poprzeczki Kacpra Szewczyka, ale chwilę później straciliśmy trzeciego gola. Bramka na 3:0 załamała już całkowicie zawodników i popełnili jeszcze trzy błędy po których stracili bramki. Mecz zakończył się zwycięstwem naszych rywali 6:0.

1.09.2017 II Liga Młodzików

Łęgovia Łęg Tarnowski – LUKS Radłovia Radłów 6:0 (2:0)

Bramki:
Skład: Kacper Habryło -Dawid Grzybek, Kamil Kuczek, Jakub Kordela, Dominik Szara – Kacper Kluza, Hubert Małek, Kacper Szewczyk – Dawid Kabat
Ponadto zagrali: Mikołaj Szewczyk, Daniel Liszka, Kacper Golla, Habryło Szymon, Olaf Miczołek

Orliki

W weekend, a dokładnie w sobotę 02.09.2017 grupa Orlików z trenerem Markiem Kowalikiem udała się na eliminacyjny Turniej Kogucika U-10 do Stróż na obiekt Treningowy Akademii Kolejarz, gdzie na sztucznym boisku rywalizowała w jednej z dwóch grup o jedno premiowane awansem miejscem na główny Turniej.
Niestety stres jaki u chłopców się pojawił, gdy zobaczyli taki obiekt oraz drużyny z jakimi nie grali do tej pory nie pozwolił na pokazanie się z jak najlepszej strony. Na 7 meczy jakie zagrali, nie udało się wygrać żadnego nawet ugrać jakikolwiek punkt. Jednak jest to cenne doświadczenie, które u chłopców na pewno zaprocentuje bo ogrywając się ze znanymi markami i lepszymi szkółkami jest najlepszą metodą na podnoszenie swoich umiejętności.

Na filmikach prezentujemy skróty wszystkich sytuacji i bramek z ostatniego meczu z drużyną Pogoni Kraków.

Skład: Patryk Ligęza, Karol Ligęza, Bartosz Bocoń, Karol Nowak, Hubert Ogar, Karol Patuła, Mikołaj Szewczyk, Paweł Jonak, Szymon Habryło, Tomasz Liro, Wiktor Hanek, Marcinkowski Krystian.

Wyniki:

MGAS Radłów –  Odra Opole 0:3
MGAS Radłów –  UKS SMS Łódź 0:4
MGAS Radłów –  Hutnik Kraków 0:1
MGAS Radłów –  Młoda Orawa Jabłonka 0:2
MGAS Radłów –  Akademia 2012 1:3 (Hubert Ogar)
MGAS Radłów –  Akademia Piłkarska 2012 Nowy Sącz 0:3
MGAS Radłów –  KSPN Pogoń Kraków 2:3 (Hubert Ogar, Mikołaj Szewczyk)

Żaki/Skrzaty

Podczas pierwszego meczu rozgrywanego w nowym sezonie na Stadionie w Radłowie nastąpiło wyprowadzeni piłkarzy niczym z boisk Ekstraklasy, gdzie najmłodsi adepci naszej Akademii wyprowadzali piłkarzy obu drużyn na boisko. Przyniosło to szczęcie gdyż „najstarszym adeptom” udało się zremisować, a niewiele zabrakło, a wygrali by mecz. Miejmy nadzieję, że wpisze się to w regularną praktykę gdy „starsi koledzy” będą rozgrywać mecze na stadionie w Radłowie.
Gratulujemy dzieciom odwagi oraz Rodzicom, dzięki którym to się udało i Panu Trenerowi Markowi Kowalikowi, który też był wyprowadzany przez Skrzacika Bartosza Merchuta.

Kategorie spraw urzędowych

Wniosek o wydanie zezwolenia na usunięcie drzew/krzewów

11.01.2022

Wniosek o wycinkę .docx
Wniosek o wycinkę .pdf

Zgłoszenie do ewidencji zbiorników bezodpływowych (szamb), przydomowych oczyszczalni ścieków

Opis

Zgłoszenie eksploatacji przydomowej oczyszczalni ścieków PDF
zgl-ewid-szamb-20210804.pdf

Deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Opis

Deklaracja

Oświadczenie o spełnieniu warunków wymaganych do wykonywania działalności w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości

Opis

Wniosek.doc

Wniosek o wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości

Opis

Wniosek.doc

Informacja o wyrobach zawierających azbest i miejscu ich wykorzystywania

Opis

Informacja.doc

Wniosek o dofinansowanie z budżetu Gminy Radłów prac związanych z usuwaniem i utylizacją odpadów zawierających azbest pochodzących z budynków mieszkalnych i gospodarczych oraz siedzib instytucji

Opis

Wniosek.docx

Wydanie wypisu z planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Radłów

Wniosek.doc

Wniosek o określenie wstępnych warunków zjazdu z drogi gminnej/powiatowej.

Wniosek.doc

Wniosek o wyrażenie zgody na dojazd drogą będącą własnością Gminy.

Wniosek.doc

W przypadku planowanego nowego zjazdu z drogi wojewódzkiej dołączyć wstępne warunki RDW w Tarnowie ul. Ostrogskich 5a, 33-100 Tarnów.